PVC GERGİ TAVAN sistemlerinde deneyimli ve güvenilir geçmişi GTS YAPI ( gergi tavan sistemi ) sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, estetik ve nitelikli yaşam alanların tasarlan masını hedefleyen GTS YAPI yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. ‘TEK SINIR HAYAL GÜCÜNÜZ’ ilkesiyle projelerini yoğun çalışmalarına ara vermeksizin yapı sektörünedeki ihtiyaç taleplerini karşılamak ve cevap vermek sonucunda hayata GTS YAPI (gergi tavan sistemi) kaliteli projeleri sektördeki en uygun fiyatlarla etik çalışma prensipleri çerçevesinde hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya'da geniş bir bayi ağı ile istediğiniz yere gergi tavan sistemlerini profesyonel ekiplerimiz ile uyguluyoruz.

Sınırsız Tasarım

Tasarım sınırlarımız sadece hayal gücünüz ile sınırlıdır.

Gerrmax Gergi tavan sistemleri sizlere tasarım özgürlüğü sunar. İstediğiniz bir tasarımı tavanlarınıza uygulatabilirsiniz. Böylece istediğiniz tavan dekorasyonuna kavuşursunuz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Premium Kalite

Tüm ürünlerimiz 1. sınıf ürünler olup kalite standartlarında

Tüm ürünlerimizi premium kalitede üretiyoruz ve böylece tam 20 yıl garanti veriyoruz. Ülkemizde ve Dünya'da en uzun garanti veren tek gergi tavan markasıyız. Eğer sizde 1. sınıf kaliteli bir tavan dekoru istiyorsanız hemen bizi arayın.

Hızlı Üretim

Seri üretim makinalarımız ile zamandan tasarruf ettiriyoruz.

Gergi tavan sistemlerinin tüm ekipmanlarını kendi bünyemizde ürettiğimiz için nakliye ve zamandan kazanıyoruz. Tüm ürünlerimizi sizlere geçiktirmeden zamanında teslimat yapıyoruz. Zamandan tasarruf ettiriyoruz.

Çevre Dostu

Gergi tavan kumaşlarımız ve diğer ürünlerimiz çevreye duyarlıdır.

Tüm gergi tavan ürünlerimiz çevre dostu olup % 100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. İçerisinde kesinlikle insan sağlığına ve doğaya zarar verebilecek madde içermemektedir. Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.

Maksimum kalitede ve maksimum garanti ( En uzun garanti veren tek marka )ile Türkiye'de, Yurtdışında bir çok bayi ve distribütörlerimiz ile en geniş ağa sahip bir marka ile çalışmak istermisiniz. Eğer sizde tavan dekorlarınızdan veya ev dekorasyonlarınızdan sıkıldıysanız veya böyle bir dekorasyona ihtiyacınız var ise o zaman durmayın hemen bize ulaşın. Sizlere modern, klasik, Avrupai, veya tamamen sizlere özel tasarımlar sunabiliriz. İstediğiniz ürünlerin üretimini tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda yapıyoruz. Böylece daha özel ve daha hızlı sonuca ulaşıyoruz. Geniş makine parkurumuzla ve uzman ekip ve ekipmanlarımızla daha seri daha profesyonel, A Kalite ürünleri elde ediyoruz. 

Bir çok alanda kullanılan bu tür tavan sistemlerinin bir çok özelliği vardır. Bazı özellikleri ise gerçekten çok önemli ve dikkate alınmalıdır. Bildiğiniz üzere tavan aydınlatmalarında eski tip aydınlatmalar kullanılmaktadır. Bu eski tip aydınlatmaların ( Cam ampul, Folrasan vb.) üretimi artık durdurulmuştur. Yeni teknoloji aydınlatma ürünleri kullanılmaktadır. Eski tip aydınlatma Akkor Lambalar küresel ısınmaya sebep verdiği için kullanılması devletlerce dünya genelinde yasaklanmıştır. Yeni teknoloji ürün olan Led aydınlatma sistemleri artık bir çok alanda kullanılıyor. Biz Gerrmax gergi tavan sistemleri olarak gelişen teknoloji ve gelişen ülkemizde yoğun ar-ge çalışmaları ile gergi tavan aydınlatma sitemlerini üretiyoruz. 

Dijital Baskı Gergi Tavan

Lak Doku Gergi Tavan

HD Baskı Gergi Tavan

3D Gergi Tavan

Işıklı Doku Gergi Tavan

Akustik Gergi Tavan

gergi_tavan_orjinal_urun_garantisi

gergi_tavan_musteri_memnuniyeti_1

gergi_tavan_ce_belgesi

25-yil-garantili-gergi-tavan